Pokaz specjalny „Annette” równolegle ze światową premierą w Cannes!

Czegoś takiego jeszcze w polskich kinach nie było!!!
Pokaz specjalny „Annette” równolegle ze światową premierą w Cannes! Bezprecedensowe wydarzenie 6 lipca (wtorek) o godz. 21:00 w kinach Helios i kino Zorza w Rzeszowie! 🔥🔥
 
Po raz pierwszy w historii polscy widzowie wraz z gośćmi otwarcia festiwalu w Cannes będą mogli uczestniczyć w światowej premierze „Annette”, najnowszego filmu z Adamem Driverem i Marion Cotillard w reżyserii Leosa Caraxa! 🌟
6 lipca o godzinie 21:00 rozpocznie się światowa premiera „Annette” w Cannes i równocześnie wyjątkowy pokaz między innymi w rzeszowskich kinach.
 
Podczas gdy Adam Driver i Marion Cotillard pojawią się na czerwonych schodach, polscy widzowie zasiądą w kinowych fotelach i doświadczą tych samych canneńskich emocji, odkrywając jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku. To bezprecedensowe wydarzenie to prezent dla wszystkich spragnionych wielkich kinowych i muzycznych emocji!
 
Opis filmu:
„Annette” to historia miłości słynnego komika Henry’ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze.
 
Nowy film mistrza światowego kina Leosa Caraxa („Holy Motors”) to ponadczasowa opowieść o miłości, zazdrości i zemście. Do swojej pierwszej anglojęzycznej produkcji francuski twórca zaangażował zdobywczynię Oscara Marion Cotillard („Niczego nie żałuję – Edith Piaf”) oraz nominowanego do Oscara Adama Drivera („Historia małżeńska”, saga „Gwiezdne Wojny”). Scenariusz, muzykę i piosenki do filmu stworzył zespół Sparks. Za produkcję muzyczną odpowiadają również twórcy „La La Land” oraz „Moulin Rouge!”
 
„Annette” to porywający, widowiskowy spektakl, który kipi od emocji. Film otworzy tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, a także w Konkursie Głównym powalczy o Złotą Palmę.
 
Zwiastun filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=nbucTKORxPc

Skomentuj