Rekrutacja na studia II stopnia w PRz

Do 14 lutego trwa w Politechnice Rzeszowskiej rekrutacja na studia II stopnia. Na chętnych czeka 18 różnych kierunków studiów. Nowością jest rekrutacja na dwa kierunki studiów prowadzonych w systemie dualnym.

Studia zaczną się od semestru letniego. Kandydaci muszą do 14 lutego zarejestrować się w systemie internetowej rekrutacji na stronie https://rekrutacja.prz.edu.pl i złożyć komplet wymaganych dokumentów.

Rekrutacja jest prowadzona na następujące kierunku studiów: architektura; automatyka i robotyka (studia dualne); biotechnologia; budownictwo; elektronika i telekomunikacja; elektrotechnika; energetyka; informatyka; inżynieria chemiczna i procesowa; inżynieria materiałowa; inżynieria mechaniczna dla przemysłu lotniczego – specjalność mechanika i budowa maszyn (studia dualne); inżynieria mechaniczna dla przemysłu lotniczego – specjalność mechatronika (studia dualne); inżynieria mechaniczna dla przemysłu lotniczego – specjalność silniki lotnicze (studia dualne); inżynieria środowiska; logistyka (studia stacjonarne i niestacjonarne); mechanika i budowa maszyn; mechatronika; technologia chemiczna; transport; zarządzanie i inżynieria produkcji.

Skomentuj