Blue Diamond Active SPA – konkursy i zaproszenia

Hotel Blue Diamond Active SPA to idealne miejsce, łączące biznesową atmosferę z relaksem i rekreacją. Zlokalizowany 5 km od granic Rzeszowa, posiada bogatą ofertę Strefy Relaksu, która obejmuje baseny, sauny, siłownię, kompleks SPA i strefę plażową, zapewniając gościom chwilę odprężenia.

Strefa Relaksu:

– Strefa plażowa:

Strefa plażowa hotelu Blue Diamond Active SPA**** to idealne miejsce na odpoczynek po pracy, wakacje rodzinne czy romantyczne chwile we dwoje. Miękki piasek i tropikalne rośliny przeniosą Cię w wakacyjny klimat błogiego wypoczynku. Specjalna strefa plażowa z wygodnymi łóżkami, w których dosłownie możesz się ukryć od zgiełku świata. Wiszące fotele czy leżaki plażowe, zachęcają do spędzania czasu w rytmie slow. Jedyne takie miejsce w okolicy, w którym poczujesz urok prawdziwych wakacji.

– Strefa basenów:

Miejsce, w którym wszystkie troski dosłownie odpływają w dal. Zanurz się w przypływie czystego szczęścia i poczuj rozluźnienie. Po całym dniu pracy przyjemnie jest odpocząć w basenie, skorzystać z hydromasaży i na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego. Wspaniała oaza odprężenia dla każdego. Całoroczny podgrzewany basen to miejsce, w którym każda chwila zamienia się w przyjemność. Urok tego miejsca zabiera stres, przynosi ulgę i pozostawia błogie wspomnienia udanego wypoczynku.

– Strefa Saun:

Strefa saun to szczególna duma hotelu Blue Diamond Active SPA****. Organizujemy cykliczne noce saunowe, podczas których nasi Klienci doświadczają wyjątkowych wrażeń sensorycznych. Niezwykła moc przenikania ciepła, zapachu i muzyki, czyni to miejsce unikalnym na mapie Podkarpacia.

Restauracja Simpla

-To nowoczesne i klimatyczne miejsce, charakteryzujące się kuchnią z różnych zakątków świata oraz dużym wyborem steków przygotowywanych z sezonowanej wołowiny odmiany Angus, uznawanej za jedną z najlepszych na świecie. Na szczególną uwagę zasługuje siekany tatar oraz policzki z dzika. Na deser proponujemy nasz bestsellerowy, czekoladowy fondant z owocami. Ponadto miłośnicy kuchni polskiej również znajdą coś dla siebie.

Nowoczesny design restauracji łączący energię natury z przytulnym ciepłem prawdziwego drewna, czynią to miejsce idealnym na spotkania biznesowe, rodzinne czy chwile spędzone tylko we dwoje.

ZAPROSZENIA do bezpłatnego korzystania z licznych atrakcji

do zdobycia w KONKURSACH I ZABAWACH RADIA CENTRUM

Hotel Blue Diamond Active SPA to idealne miejsce łączące relaks z rekreacją. Posiada bogatą ofertę ✨ Strefy Relaksu, która obejmuje ✅ baseny ✅ sauny ✅ siłownię ✅ kompleks SPA i ✅ strefę plażową, zapewniając gościom chwile odprężenia. 💥 Przez okres wakacji zarówno na ➡️ Radio Centrum 89.0 FM Rzeszów oraz na naszej radiowej antenie ➡️ 89.00 FM 🔥 do wygrania będą 👉 specjalne zaproszenia do bezpłatnego korzystania z atrakcji Hotel Blue Diamond. Bądźcie czujni 👋😎👌. Więcej informacji w komentarzu oraz na https://www.bluediamondhotel.pl/

Skomentuj