Darmozjady- klip do „Schizofrenii” – eksplozja Rocka i Punku

Formacja Darmozjady, znana z bezkompromisowego i uzależniającego brzmienia, z radością ogłasza premierę swojego najnowszego teledysku do singla „Schizofrenia”. Klip ten stanowi przedsmak ich nadchodzącej płyty, która zapowiada się jako kolejny przełomowy album w ich karierze muzycznej.

 „Paranoja, schizofrenia systemowa, odwrócony ład czy to ja? Czy zwariował cały świat?”

Teledysk do „Schizofrenii” powstał w reżyserii Adama Jakubowskiego (DIR), a za oprawę wizualną odpowiedzialny był Mikołaj Bernatowicz (DOP). Klip jest wizualnym uzupełnieniem intensywnego przekazu utworu i z pewnością zachwyci fanów zespołu oraz miłośników mocnej muzyki.

Teledysk do „Schizofrenii” jest obietnicą tego, co można spodziewać się na ich nadchodzącym albumie, który utrzymany będzie w zmienionym, ale wciąż rockowym i punkowym klimacie.

DARMOZJADY

Darmozjady to zespół założony przez znane postaci polskiej sceny alternatywnej. W jego skład  wchodzą – Piotr Połać (wokal), Jarek Ważny (puzon), Tomasz Gutka (gitara), Piotr Rutkowski (gitara), Adam Królik (perkusja), Wojciech Wawszczyk (bas). Piotr był zaangażowany w projekty Bracia Figo Fagot oraz Speculum. Jarek to puzonista grupy Kult, współtwórca Polskich Znaków.

W 2020 r. zespół wydał swój debiutancki album pt. „Czwarty rozbiór Polski”.

Darmozjady znowu atakują! Klip do „Schizofrenii” – Eksplozja Rocka i Punku! https://www.youtube.com/watch?v=3jD9f1O6TEc

Skomentuj