Metal Hammer Festival

Najnowsza edycja Metal Hammer Festival odbędzie się 5 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie, headlinerem festiwalu jest Pantera –  formacja, której powrót na koncertową scenę jest jednym z największych metalowych wydarzeń ostatniej dekady. Na festiwalu wystąpią także dwie amerykańskie grupy, Hatebreed i Crowbar, natomiast polską scenę reprezentować będą: Illusion, Flapjack oraz Subterfuge. Do składu imprezy dołączył jeszcze londyński zespół – formacja ATAN!

Zespół ATAN założony został w 2020 r. przez Andrzeja Czaplewskiego – gitarzystę i kompozytora oraz Claudię Moscoso – wokalistkę i autorkę tekstów. Formacja zadebiutowała we wrześniu zeszłego roku za sprawą płyty „Ugly Monsters”. Album promował utwór „Absentee”, w którym gościnnie na instrumentach klawiszowych zagrał Derek Sherinian (ex Dream Theater, Sons Of Apollo). Twórczość grupy to fascynująca mieszanka progresywnego rocka i metalu, w której często wykorzystywane są struktury polirytmiczne z partiami z pogranicza soul aż po djentowe riffy nisko nastrojonych gitar.

Pozostała w sprzedaży jeszcze bardzo mała pula biletów! A także – na specjalne życzenia fanów –  udostępniona została dodatkowa pula biletów na płytę! Zapraszamy!

Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz dziewiąty, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Marilyn Manson, TOOL, Korn czy Judas Priest.

 

METAL MIND PRODUCTIONS

zaprasza

METAL HAMMER FESTIVAL

PANTERA

HATEBREED

CROWBAR

ILLUSION

FLAPJACK

SUBTERFUGE

ATAN

 

05.06.2023 – Łódź, Atlas Arena
Otwarcie bram: 15:00

Start: 16:00

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Płyta – 350/ 380 zł

Siedzące kat. 1 – 420 / 450 zł

Siedzące kat. 2 – 380 / 410 zł

Siedzące kat. 3 – 320 / 350 zł

Bilety do nabycia na stronach:

www.shop.metalmind.com.pl ,  www.eventim.pl, www.ebilet.pl!

To będzie najgłośniejszy powrót na koncertową scenę! Celebracja jednej z najlepszych metalowych grup w historii! Po raz pierwszy od ponad 20 lat będzie można na żywo usłyszeć materiał z kultowych płyt Pantery, które definiowały metalową scenę lat 90. Phil Anselmo i Rex Brown, a wraz z nimi setki tysięcy fanów na największych festiwalach, celebrować będą dzieła jednej z najbardziej wpływowych metalowych formacji na świecie. I będzie to iście bezwstydny popis mocy!

Pantera to jeden z najbardziej utytułowanych i wpływowych zespołów metalowych wszech czasów. Ten bezkompromisowy kwartet, w składzie którego znalazł się wokalista Philip Anselmo, gitarzysta Dimebag Darrell, jego brat – perkusista Vinnie Paul i basista Rex Brown, odniósł sukces w latach 90. dzięki licznym złotym i platynowym albumom, wyprzedanym trasom koncertowym, dzikim występom na żywo i czterem nominacjom do Grammy. Formacja nagrała 9 albumów studyjnych, wśród których znalazły się takie kultowe płyty, jak np. „Cowboys from Hell” (1990), „Vulgar Display of Power” (1992) czy „Far Beyond Driven” (1994). Czwórka z Teksasu nadal inspiruje rzesze kolejnych muzyków, jednocześnie zdobywając miliony szalenie oddanych fanów na całym świecie.

Więcej informacji:

www.metalmind.com.pl

https://www.facebook.com/metalmindproductions

MHF_MH

Skomentuj