Tarja – „Frosty The Snowman”!

Tarja rozpoczyna w tym roku zimowy sezon i oczekiwanie na święta wcześniej niż zwykle, prezentując swój singiel „Frosty The Snowman”. Utwór zapowiada album „Dark Christmas”, który ukaże się 10 listopada.

Płyta jest kontynuacją wydawnictwa „From Spirits and Ghosts (Score for a Dark Christmas)” z 2017 roku. Klasycznie wyszkolonemu głosowi Tarji towarzyszy orkiestra oraz chór dziecięcy. I choć na płycie znalazły się świąteczne utwory, to  nie brakuje tu też mroczniejszych dźwięków, a wszystko razem tworzy najbardziej niesamowitą ścieżkę dźwiękową.

Na płytę składają się czarujące i urzekające wykonania znanych utworów, takich jak „Last Christmas” Wham!, „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey, „Wonderful Christmastime” Paula McCartneya, klasyki takie jak „Jingle Bells”, „Frosty The Snowman” i „Rudolph The Red-Nosed Reindeer”, a także zupełnie nowa piosenka Tarji. „Dark Christmas” to idealny album dla tych, którzy chcą poczuć świąteczną atmosferę, odkrywając bardziej tajemniczą stronę tego czasu.

„Zanurzenie się w ten nowy świat było fascynujące. Wiem, że docenicie świąteczne piosenki w naszych upiornych aranżacjach, bo te utwory naprawdę brzmią tak, jak nigdy wcześniej. Miałam ogromną przyjemność po raz kolejny współpracować z Jimem Dooleyem i Timem Palmerem. Mam nadzieję, że spodoba Wam się nasze podejście Świąt – nasz „mroczny duch Świąt”.

Dziś Tarja dzieli się z fanami singlem i teledyskiem „Frosty The Snowman”. Tarja przekształciła radosny utwór „Frosty the Snowman” w urzekająco piękną zimową balladę. Piosenka łączy świąteczną radość z gotycką elegancją, zabierając słuchaczy w podróż przez zimową noc, pełną magii i tajemnic…

„Dark Christmas” ukaże się na płycie CD na dwóch czarnych winylach oraz na dwóch biało-zielonych winylach.

 

 

Lista utworów:

 

 1. The First Noel
 2. Frosty The Snowman
 3. O Holy Night
 4. Dark Christmas
 5. Jingle Bell Rock
 6. White Christmas
 7. All I Want For Christmas Is You
 8. Wonderful Christmastime
 9. Last Christmas
 10. Jingle Bells
 11. Rudolph The Red-Nosed Reindeer
 12. Angels We Have Heard On High

 

Skomentuj