Tarja prezentuje „The Unforgiven”

„The Unforgiven” to trzeci singiel zapowiadający album Tarji „Rocking Heels: Live at Metal Church”. Płyta jest zapisem kameralnego koncertu w wyjątkowej scenerii Wacken Church i rozpoczyna serię koncertowych wydawnictw z serii „Rocking Heels”, na którą czekają tysiące fanów. Seria będzie składać się z sześciu płyt.

„The Unforgiven”, jeden z najbardziej kultowych utworów Metalliki, w wykonaniu Tarji zyskuje jeszcze bardziej klasyczny charakter.

Koncert Tarji, w którym uczestniczyło zaledwie 300 fanów, otworzył Wacken OpenAir Festival w 2016 roku. Z akompaniamentem fortepianu, wiolonczeli i skrzypiec, Tarja zaprezentowała unikalne aranżacje znanych utworów rockowych i heavy metalowych swoich ulubionych artystów, w tym „Numb” Linkin Park, „Alias” In Flames, kompozycje autorstwa Joe Satrianiego i Slipknota, a także utwory Nightwish i własne.

Dzięki urzekającym wykonaniom dobrze znanych piosenek i wspaniałemu głosowi Tarji, album „Rocking Heels: Live at Metal Church” to gratka dla fanów Tarji, a także wszystkich tych, którzy przegapili szansę uczestniczenia w tym ekskluzywnym wydarzeniu.

Wydawnictwo „Rocking Heels: Live at Metal Church” ukaże się jako limitowany Vinyl 2LP i CD. Premiera zaplanowana jest na 11 sierpnia.

Lista utworów:

 1. Always With Me, Always With You (Joe Satriani)
 2. Numb (Linkin Park)
 3. Alias (In Flames)
 4. Vermillion Pt. 2 (Slipknot)
 5. Trust (Megadeth)
 6. Ohne Dich (Rammstein)
 7. Afterlife (Avenged Sevenfold)
 8. The Living End (Tarja)
 9. The Unforgiven (Metallica)
 10. Sleeping Sun (Nightwish)
 11. I Walk Alone (Tarja)
 12. Ave Maria (Tarja)

Skomentuj