TARJA zapowiada „Rocking Heels: Live at Metal Church”

„Rocking Heels: Live at Metal Church” jest zapisem kameralnego koncertu w wyjątkowej scenerii Wacken Church. Album ukaże się 11 sierpnia 2023 roku i będzie pierwszym wydawnictwem z koncertowej serii „Rocking Heels”, na którą złoży się sześć płyt. Koncert Tarji, w którym uczestniczyło zaledwie 300 fanów otworzył Wacken OpenAir Festival w 2016 roku. Z akompaniamentem fortepianu, wiolonczeli i skrzypiec, Tarja zaprezentowała unikalne aranżacje znanych utworów rockowych i heavy metalowych swoich ulubionych artystów, w tym „Numb” Linkin Park, „The Unforgiven” Metalliki, kompozycje autorstwa Joe Satrianiego i Slipknota, a także utwory Nightwish i własne.

Pierwszy singiel zapowiadający album, cover „Numb” Linkin Park, doskonale oddaje kameralną atmosferę koncertu w Wacken Church. Zniewalająco piękny wokal Tarji dodaje eterycznej magii do majestatycznej warstwy instrumentalnej. Piosenka porusza tematy emocjonalnej izolacji, frustracji i walki o znalezienie własnej tożsamości w świecie, który często wydaje się przytłaczający.

Dzięki urzekającym wykonaniom dobrze znanych piosenek i wspaniałemu głosowi Tarji, album „Rocking Heels: Live at Metal Church” to gratka dla fanów Tarji, a także wszystkich tych, którzy przegapili szansę uczestniczenia w tym ekskluzywnym wydarzeniu.

Wydawnictwo „Rocking Heels: Live at Metal Church” ukaże się jako limitowany Vinyl 2LP i CD.

Posłuchaj „Numb”: https://youtu.be/QUqBLqBp5WM

Lista utworów:

 

 1. Always With Me, Always With You (Joe Satriani)
 2. Numb (Linkin Park)
 3. Alias (In Flames)
 4. Vermillion Pt. 2 (Slipknot)
 5. Trust (Megadeth)
 6. Ohne Dich (Rammstein)
 7. Afterlife (Avenged Sevenfold)
 8. The Living End (Tarja)
 9. The Unforgiven (Metallica)
 10. Sleeping Sun (Nightwish)
 11. I Walk Alone (Tarja)
 12. Ave Maria (Tarja)

Skomentuj