Acute Mind – „I Need You”

Po siedmiu latach od wydania debiutanckiego albumu, z nowym singlem powraca lubelski zespół Acute Mind. Muzycy pracują aktualnie nad nowym materiałem, którego premiera planowana jest na koniec października bieżącego roku.
Acute Mind to obecnie czterech muzyków: Arek Piskorek, Artur Jasiński, Paweł Ciuraj oraz powracający w roli wokalisty i gitarzysty Marek Majewski, który przez ostatnie lata współtworzył zespół Osada Vida, nagrywając ze śląską formacją 2 studyjne albumy.
Nową płytę zapowiada utwór „I Need You”, którego autorem jest Arek Piskorek. Nad procesem nagrań czuwał Marek Majewski. Singiel już niebawem będzie można nabyć w sklepach z muzyką cyfrową.
Wraz z premierą muzyczną zespół postanowił zrealizować teledysk, którego scenarzystą i reżyserem jest Arek Piskorek, a zobaczyć go będzie można w na oficjalnym kanale Acute Mind na YouTube (www.youtube.com/user/AcuteMindMusic)
Druga płyta, nad którą obecnie intensywnie pracują muzycy, utrzymana będzie w nieco łagodniejszej stylistyce. Nie zabraknie jednak bardzo charakterystycznych dla Acute Mind elementów elektronicznych i prog-metalowych. Po latach pauzy wszystko wskazuje na to, że zespół wrócił na dobre.
Acute Mind – skład:
Arek Piskorek – gitara basowa/chórki
Artur Jasiński – perkusja
Paweł Ciuraj  – gitara
Marek Majewski – wokal/gitara

Skomentuj