IV Akademickie Targi Pracy

Politechnika Rzeszowska i Uniwersytet Rzeszowski zapraszają na kolejną edycję Akademickich Targów Pracy.

Odbędą się  10 maja  w budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Pigonia 1.

Akademickie Targi Pracy to cykliczne wydarzenie organizowane wspólnie przez dwie największe uczelnie województwa podkarpackiego – Politechnikę Rzeszowską oraz Uniwersytet Rzeszowski. Oferta Akademickich Targów Pracy skierowana jest zarówno do studentów i absolwentów, jak i do innych osób, które poszukują zatrudnienia.

Podczas tegorocznej edycji Akademickich Targów Pracy zaprezentuje się ponad 80 pracodawców, m.in. z branży bankowej, informatycznej, lotniczej, motoryzacyjnej, pośrednictwa pracy, produkcyjnej i ubezpieczeniowej. Uczestnicy oprócz możliwości zapoznania się z szeregiem ofert pracy, staży oraz praktyk będą mieli możliwość wzięcia udziału w cyklu szkoleń i warsztatów.

Uczestnictwo w targach pracy jest uważane za jedną z najefektywniejszych form poszukiwania zatrudnienia. Dzięki nawiązaniu bezpośredniego kontaktu z pracodawcą kandydaci mogą uzyskać informacje na temat specyfiki pracy w danej firmie, co jest pomocne przy konstruowaniu dokumentów aplikacyjnych na określone stanowisko.

Strona internetowa Targów: http://targipracy.prz.edu.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/rzeszowATP

Skomentuj