A[u]kcja Trzy Serca

Polecamy kolejną już edycję „A[u]kcji Trzy Serca”.

Jest to charytatywny projekt organizowany przez studentów Politechniki Rzeszowskiej  – członków Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej „Brief”. Polega on na internetowej licytacji przedmiotów podarowanych przez osoby rozpoznawalne  w świecie muzyki, filmu, sportu, polityki, czy biznesu. Następnie pieniądze uzyskane z aukcji są w całości przeznaczane na wsparcie chorego dziecka.

W tym roku, podczas szóstej już edycji, jest nim Milena Zima, która zmaga się z takimi chorobami jak wodogłowie, Zespół Westa, schizencefalia, niedowład czterokończynowy oraz hipoplazja nerwów wzrokowych. Milenka wymaga codziennych rehabilitacji w specjalnym ośrodku, dodatkowo niezbędne są specjalny wózek, ortezy i pionizator, dzięki którym może ona utrzymać prawidłową postawę ciała.

W imieniu wszystkich osób zaangażowanych zachęcamy do udziału w licytacji, która rozpoczęła się 17 maja i będzie trwać przez miesiąc. Więcej informacji na temat danej inicjatywy znaleźć można w mediach społecznościowych A[u]kcji Trzy Serca. Podarujmy Milence uśmiech!

Link do aukcji: https://allegro.pl/uzytkownik/AukcjaTrzySerca?bmatch=cl-e2101-d3857-c3683-uni-1-2-0429&fbclid=IwAR2HX4_d1qx0kZ9HeV4wyWo28vlkbhsekQOw3dqtiDbdcKiFPG9X2Kftphg

Link do strony na Facebooku: https://www.facebook.com/aukcjatrzyserca

Skomentuj