Black Sabbath – The End Of The End – pokaz filmu

The End of The End dokumentuje ostatnią trasę koncertową zespołu Black Sabbath. 4 lutego 2017 Black Sabbath rozgromił scenę w ich rodzinnym mieście Birmingham, gdzie zagrali swój 81 i zarazem ostatni koncert trasy The End. Ten wyjątkowy występ zamknął prawie półwieczną karierę zespołu.

 

Wyprzedane show było punktem kulminacyjnym światowej trasy koncertowej, w której łącznie wzięło udział ponad półtora miliona fanów. Od czasu powstania zespołu w 1968 roku Black Sabbath nieustannie jest heavy metalowym pionierem i inspiracją dla grup muzycznych z całego świata.

 

Film daje możliwość poznania osobistych historii związanych z końcem działalności, uczestniczenia w przeładowanym emocjami koncercie i posłuchania największych hitów zespołu między innymi Iron Man, Paranoid, War Pigs i wiele, wiele innych. Dołącz do Black Sabbath w studio, gdzie dają ekskluzywny pokaz ich ulubionych piosenek, które nie zostały grane podczas koncertów z trasy. Oprócz tego dzięki filmowi możemy dowiedzieć się anegdot członków zespołu, opowieści o ich więzi i muzyce.

 

Zespół opowiada: “To było wyjątkowe uczucie wystąpić po tylu latach w rodzimym mieście. Było bardzo trudno pożegnać się z fanami, którzy przez tyle lat nas wspierali. W najśmielszych snach nie pomyślelibyśmy, że wrócimy tu po 49 latach, aby zagrać nasz ostatni koncert..”

 

Jak powiedział Ozzy “What a journey we’ve all had. It’s fucking amazing”.  To ostatnie słowa

od największego heavy metalowego zespołu wszechczasów.

 

Film będzie zawierał koncert jak również wyjątkowe materiały zza kulis – wszystko to nakręcone pod okiem reżysera Dicka Carruthersa (Led Zeppelin: Celebration Day, Imagine Dragons: Smoke + Mirrors Live).

 

BLACK SABBATH: THE END OF THE END

 

WYJĄTKOWE WYDARZENIE W KINACH NA CAŁYM ŚWIECIE

 

 

W POLSCE FILM ZOSTANIE ZAPREZENTOWANY W SIECI MULTIKINO 11 PAŹDZIERNIKA 2017

https://multikino.pl/wydarzenia/koncerty/black-sabbath-the-end-of-the-end

Skomentuj