#dajemyserce w Rzeszowie!

#dajemyserce w Rzeszowie!
Już 30 września 2018 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się Światowy Dzień Serca w Rzeszowie !
Próbując zwrócić uwagę na problematykę związaną z chorobami najważniejszego narządu człowieka – serca, chcemy zaprosić wszystkich mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w naszej wyjątkowej akcji – #dajemyserce w Rzeszowie!

Zasady są proste: 
1. Przygotuj zdjęcie z dłońmi złożonymi w kształcie serca.
2. Podziel się nim z nami w jeden z trzech następujących sposobów:
– dodaj je na swoje instagramowe konto z hasztagiem #dajemyserce,
– dodaj je na swoje konto na facebooku z hasztagiem #dajemyserce,
– prześlij je do nas jako wiadomość za pomocą naszego konta na facebooku – Dzień Serca w Rzeszowie,
3. Oznacz w opisie zdjęcia kolejne 3 osoby, które zapraszasz do akcji,
4. Najbardziej oryginalne fotografie zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami!
5. Przyjdź 30 września o godz. 14.30 na rzeszowski Rynek, odbierz „serce za serce” – specjalne antystresowe serce które przygotowaliśmy dla każdego, kto włączył się do naszego projektu i stwórz z nami największe „żywe serce” w Polsce!
Wszystkie zdjęcia uzyskane w trakcie trwania akcji stworzą obraz „Podkarpacie z sercem”, który zostanie zlicytowany na Uroczystej Gali Kongres Medycyny i Chirurgii Estetycznej 26 października 2018 r. w 19.30 w Hotel Bristol Tradition & Luxury. Dochód z licytacji zostanie przekazany na cele charytatywne, o których wkrótce poinformujemy.

Naszą akcję do tej pory wsparli m.in.: Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc – MieszkańcyEwa Leniart – Wojewoda Podkarpacki, Robert Bugaj – Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Rzeszowie, Rafał WilkMatylda Kowal, Adrian Beściak z The Best Life oraz Łukasz Różański – bokser pochodzący z Podkarpacia. Do tej pory do organizatorów dotarło już ponad 50 fotografii z całej Polski oraz m.in. z  Egiptu, Włoch, Wielkiej Brytanii, Ukrainy a nawet z Libanu!

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez: Ministra Zdrowia, Ewę Leniart – Wojewodę Podkarpackiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa, TVP3 Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów. Organizatorami wydarzenia są Podkarpacki Oddział Polskiego Towarzystwa Kardiologiocznego oraz Centrum Medyczne MEDYK.

40348263_1840399076075448_3189219766552231936_o

Skomentuj