Festiwal ZEW się budzi 2023

ZEW się budzi festiwal zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowa impreza już od kilku lat organizowana w pięknych Bieszczadach! W otoczeniu gór, z rockową muzyką w tle i wspaniałą, pozytywną publicznością bawimy się między 29.04-1.05.2023 r, tym razem powędrowaliśmy do Ustrzyk Dolnych. Czeka nas sporo polskich gwiazd rocka i atrakcji skrojonych pod różne potrzeby festiwalowiczów.

Przedsprzedaż biletów w atrakcyjnych, niższych cenach trwa.

KULT, KSU, HOMO TWIST & MALEŃCZUK, DEZERTER, FARBEN LEHRE, STACJA B., ZENEK KUPATASA, COCHISE, RANKO UKULELE, PULL THE WIRE, WU-HAE, 4 SZMERY.

ZEW się budzi Festiwal to fuzja muzyki, przygody i natury w sercu dzikich Bieszczad. To także doskonała okazja dla wszystkich osób, aby uciec od codzienności, rozerwać się oraz poczuć prawdziwy zew przygody. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. W mobilnym barbershopie mieszczącym się w oryginalnym ZILe z 1987 roku o fryzurę i brodę panów zadba barber – ekspert ZEW for men. Kochacie podróże, bezdroża i smak przygody, a jednocześnie lubicie poznawać podobnych do siebie ludzi? Festiwal ZEW się budzi to idealne miejsce dla Ciebie.

Zeww_prom3

Skomentuj