IX edycja konkursu WZOROWE PODKARPACKIE

Informujemy o ogłoszeniu kolejnej, IX edycji konkursu WZOROWE PODKARPACKIE 2020! Celem konkursu organizowanego przez firmę INNpuls Sp. z o.o. z Rzeszowa pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego, jest wyróżnienie produktów i usług tworzonych zgodnie z metodyką wzorniczą.

 

Idea konkursu bazuje nie tylko na aktualnych światowych trendach gospodarczych, ale również na rzeczywistych zmianach w strategiach rozwoju produktów i usług podkarpackich przedsiębiorców. Skupienie się na potrzebach klientów staje się obecnie głównym narzędziem osiągania przewagi konkurencyjnej. Obrazuje to m.in. aktywne uczestnictwo podkarpackich firm w programie Wzór na konkurencję. W ramach konkursu dofinansowanie na realizację strategii wzorniczej uzyskało 152 przedsiębiorstwa, w tym aż 54 firmy z naszego regionu. Dodatkowo polscy projektanci w ostatnich latach regularnie zdobywają nagrody w światowych konkursach wzorniczych takich jak DNA Paris Design Awards oraz Red Dot Design Awards.

 

Teraz czas na wyróżnienia twórców z województwa podkarpackiego! Do udziału w konkursie zachęcamy również młodych projektantów oraz pomysłodawców start-upów.

 

Produkty i usługi można zgłaszać w trzech kategoriach:

  • WZOROWY PRODUKT
  • WZOROWA USŁUGA
  • WZOROWA WIZJA.

Nagrodą jest przyznanie tytułu WZOROWE PODKARPACKIE. Uczestnictwo w tym regionalnym i niekomercyjnym konkursie jest bezpłatne. Wszelkie koszty organizacji ponosi organizator konkursu.

 

Firma INNpuls Sp. z o.o. zaprasza do składania zgłoszeń i wizualizacji do 20 listopada 2020 r. Wzory dokumentów zgłoszeniowych można znaleźć na stronie: www.wzorowepodkarpackie.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać u organizatora konkursu pod numerem tel. 725 328 368. oraz w mediach społecznościowych: www.facebook.com/WzorowePodkarpackie.

 

 

Skomentuj