Line-up festiwalu w kompleksie „Wędrowiec”

Do line-upu sierpniowej imprezy oficjalnie dołączają Big Cyc, Hańba!, Tabu i Zenek Kupatasa. Festiwal odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia na terenie cieszanowskiego kompleksu „Wędrowiec”. W marcu dowiedzieliśmy się, że do Kazika, The Analogs, Lej Mi Pół, Boleo & Follow the Riddim dołączają Kwiat Jabłoni, Jelonek, Dr Misio, oraz świętujący swoje 35-lecie zespół Farben Lehre.
– Jesteśmy w blokach startowych, nasza festiwalowa machina się rozpędza. Wierzymy, że w tym roku również zagramy, że znów spotkamy się w Cieszanowie – mówi Marcin Piotrowski. CieszFanów Festiwal jest wyjątkowym wydarzeniem, gdyż był jednym z nielicznych letnich festiwali, który odbył się w Polsce w minionym roku. Dzięki temu zebrał olbrzymie doświadczenie w organizacji festiwalu w okresie pandemii.
Tylko do 30 kwietnia istnieje możliwość zakupu karnetów na wydarzenie w obniżonej cenie 150 złotych. Karnet upoważnia do wzięcia udziału w koncertach, zapewnia miejsce na polu namiotowym oraz dostęp do festiwalowej infrastruktury (prysznice, ubikacje). Dodatkowo dostępne są festiwalowe pakiety tj. FAN PAKIET karnet + koszulka oraz pakiet rodzinny. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bilety24.pl/koncert/cieszfanow-festiwal-56374…
Patronat medialny

Radio Centrum 89.0 FM Rzeszów

,

Skomentuj