Mr. Pollack – Siedem Źródeł

„Siedem Źródeł – pożegnalna płyta legendarnego twórcy, kompozytora i gitarzysty – Jacka Polaka.
Ostatni album jednego z najsłynniejszych gitarzystów w muzycznych dziejach Polski. To wydawnictwo z pogranicza rocka progresywnego z domieszkami bluesa, poparte niepowtarzalnym brzemieniem, które zawierać w sobie będzie 12 niesamowitych kompozycji. Wyjatkowej muzyce towarzyszy warstwa tekstowa będąca dosłownym i ewangelicznym niemalże przesłaniem ich autora – Jacka Polaka.
Płytę „Siedem Źródeł” stanowić takie utwory jak „Zatrzymaj Czas”, „Broken Blues”, „Alleluja”, „Przebudzony”, tytułowy „Siedem Źródeł” oraz inne, pozostające w klimatach rocka progresywnego kompozycje.
Urokliwe melodie, niezapomniane solówki i niezwykłe podziały rytmiczne wzmocnione niesamowitym brzmieniem siedmiostrunowej gitary – wszystko to znajdziecie na tym krążku.
Album to swoisty wyraz pamięci i hołdu dla jego twórcy – Jacka Polaka. Wspierany przez swojego brata, Grzegorza, artysta nagrał wszystkie kompozycje, które teraz, drogi Słuchaczu, będziesz mógł posłuchać, kontemplować, zachwycać się i zachować jednocześnie pamięć o Paganinim gitary.”
I niech tak też będzie…
Prosimy o udostępnienia! Płyta już wkrótce, na pewno nie przeoczycie jej wydania! Must have!

 

Skomentuj