„Obsesja Kreacji ” autorstwa Adriana Vozny

Można już oglądać wystawę fotograficznego projektu pt. „Obsesja” autorstwa Adriana Vozny ,  w Muzeum Historycznym na Zamku Królewskim w Sanoku w Galerii im. Z. Beksińskiego.

W autorskim projekcie udział wzięli  m.in. : 

 

 Olaf Lubaszenko, Piotr Zelt, Radosław Majdan , Antoni Królikowski, Bilguun Ariubataar, Czesław Mozil, Tomasz Schimscheiner, Marcin i Rafał Mroczek, Robert  Moskwa, Rafał Maserak, Krzysztof Wieszczek, Tomasz Jachimek oraz  wielu innych artystów i osób publicznych .

 

 Adrian Vozny (ur. w Rzeszowie) na co dzień jest aktorem oraz  konferansjerem. Od kilku lat zajmuję się również reżyserią sesji fotograficznych.Najbardziej interesuje się  fotografią kreacyjną oraz portretem psychologicznym.

Na swoim koncie ma kilka wystaw  m.in. w   PROM  Kultury Saska Kępa w Warszawie , WFDiF (Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych) dla Fundacji Ludzi Sztuki Mushchelka w Warszawie, Galerii Sztuki Współczesnej Dagart w Rzeszowie a także jest  laureatem międzynarodowego konkursu fotograficznego DEBUTS 2017 (Doc! Magazine) oraz uczestnikiem Polskiego Festiwalu Sztuki Orzeł 2016.

Wystawa fotografii „Obsesja ” autorstwa Adriana Vozny …  to wyjątkowa podróż opowieść o złożoności ludzkiej natury i nieustannej obsesji przemijania . Projekt ten to połączenie teatru, reżyserii, fotografii a nawet eksperymentów z pogranicza społeczno-psychologicznego.

Dla autora fotografia staję się formą terapii … a dla widza …  zaskakującym punktem widzenia historii  o człowieku. Poprzez swoje obrazy zaprasza do rozmowy o tym … kim jesteśmy.

Efekty jego projektu fotograficznego będzie można zobaczyć w Galerii im. Z. Beksińskiego w Sanoku  formie foto obrazów a także  Multimedialnej Prezentacji  do muzyki filmowej orkiestry symfonicznej ( w sali gobelinowej) a także foto-obrazów na 4 p (w Galerii tymczasowej ).

 

plakat Fb rozmiar

Skomentuj