ONCE HUMAN i Robb Flynn z Machine Head

ONCE HUMAN zaprezentowali nowy singiel „Deadlock” z udziałem Robba Flynna z Machine Head. Utwór będzie częścią albumu „Scar Weaver”, który ukaże się w lutym 2022 roku.

Posłuchaj „Deadlock” ONCE HUMAN feat. Robb Flynn: https://youtu.be/hFncmAMR87c

Nowa płyta, która powstawała przez ostatnie 2 lata, jest zdecydowanym krokiem ONCE HUMAN naprzód. Mając dodatkowy rok, spowodowany lockdownem, zespół mógł na nowo zdefiniować swoje brzmienie, którego inspiracją jest Max Karon, nowy członek zespołu. Rezultatem tego jest nowoczesny metal, z najlepszymi wokalami jakie do tej pory nagrała Lauren Hart.

Jednym z ważniejszych utworów ONCE HUMAN na nowej płycie jest „Deadlock”, z gościnnym udziałem Robba Flynna z Machine Head. „To było niesamowite! Nie mogłam w to uwierzyć, dopóki nie dostaliśmy jego partii i nie usłyszałam jego głosu w naszym kawałku. Wymyślił nowy refren, który był świetny i ten refren został w utworze” mówi Lauren.

Zespół ONCE HUMAN powstał w 2014 roku i od tego czasu ugruntowuje swoją pozycję na rynku nowoczesnego metalu. Założyciel i gitarzysta grupy, Logan Mader (ex-Machine Head) oraz wokalistka Lauren Hart mieli dobre przeczucie i poświęcili się koncertom oraz uchwyceniu ich energii przy nagrywaniu nowych utworów. Do tej pory Once Human wydał dwa albumy, „The Life I Remember” (2015) i „Evolution” (2017)

W skład zespołu wchodzą także basista Damien Rainaud, perkusista Dillon Trollope i gitarzysta Max Karon.

Skomentuj