Powstaje serial kręcony w Rzeszowie!

„Marek, młody absolwent filozofii ze stolicy, postanawia zamknąć pewien rozdział w swoim życiu. Paląc za sobą wszystkie mosty, rezygnuje z pracy w warszawskiej korporacji i przenosi się na Podkarpacie, pragnąc wieść spokojne życie u boku swojej dziewczyny (rzeszowianki). Niestety tuż po przyjeździe okazuje się, że ukochana porzuca go, i ze wspólnego mieszkania i życia nici. Tymczasem spokojny – jak przypuszczał – Rzeszów okazuje się PĘPKIEM ŚWIATA…”

Tak zaczyna się historia serialu internetowego, który powstaje w Rzeszowie. W roli głównej aktor Teatru Maska Maciej Owczarek, reżyserem i scenarzystą produkcji jest Kamil Dobrowolski, aktor i reżyser Teatru Maska, widzom znany nie tylko ze spektakli, ale również z oscarowego filmu „Syn Szawła”.

Za zdjęcia odpowiada Łukasz Grudysz, scenografię Krzystof Paluch, a muzykę Freeborn brothers. Kierownikiem produkcji jest Bartosz Pasierb, a marketingiem zajmuje się Grzegorz Starzak.

Na razie poszukiwani są sponsorzy przedsięwzięcia, ale my już trzymamy kciuki za sukces!

Informacje o produkcji znajdziecie także na stronie www.wpepkuswiata.pl oraz na profilu na FB serialu: www.facebook.com/wpepkuswiata

Skomentuj