SMS Resovia Rzeszów w Finale Klubowych Mistrzostw Polski

Sukcesem zakończył się udział młodych piłkarzy SMS Resovia Rzeszów ( rocznik 2008 ) w turnieju kwalifikacyjnym Klubowych Mistrzostw Polski ( KMP ), który rozgrywany był w Grójcu.

O awans do wielkiego finału rywalizowało ze sobą 80 najlepszych drużyn z całej Polski.

Po trudnych, pełnych walki i zaangażowania spotkaniach drużyna SMS Resovii  wywalczyła awans do finału Klubowych Mistrzostw Polski, który odbędzie się 11 czerwca na stadionie Legii Warszawa.

W pomeczowym komentarzu trener Hubert Tutak podkreślił m.in.:

„W trudnej grupie pokazaliśmy się z dobrej strony rywalizując ze wszystkimi jak równy z równym. Brawa dla obrony dowodzonej przez naszego bramkarza Szymka i Huberta który stanowił ścianę nie do przejścia dla napastników kolejnych drużyn, dla Tuńczyka, Kornela, Filipa którzy ciągle pomagali w obronie i zawsze dawali z siebie wszystko, dla Kamila który dziś nie zatrzymał się na sekundę i zaliczył chyba najwięcej odbiorów w drużynie, dla Szymka, Pawła, Antka za wiele świetnych podań, dryblingów i dobrą grę w obronie i ataku, dla Nataniela, Aleksa i Kuby którzy gdy włączali turbo byli nie do złapania i robili piękne rajdy z piłką. Brawa dla całej drużyny za pokazanie dobrej gry, za nie poddawanie się i walkę do końca.”

SMS RESOVIA RZESZÓW ( rocznik 2008 )

Skład: Szymon Kurcz, Hubert Blahaczek, Paweł Herkt, Kuba Tomczyk, Kamil Chwałka, Aleks Michalik, Nataniel Kulig, Antek Kobosz, Kuba Synoś, Szymon Rak, Kornel Nogaj, Filip Radwański .

I trener Hubert Tutak, II trener Łukasz Tomczyk

 

65

Skomentuj