Songwriting Camp ZAiKS

Tylko do 5 lipca trwa otwarty nabór do trzeciej już edycji Songwriting Camp ZAiKS – międzynarodowego wydarzenia twórczego, skierowanego do kompozytorów, autorów tekstów, instrumentalistów, wokalistów oraz producentów z całej Europy. Przez cały tydzień, zakwalifikowani z nadesłanych zgłoszeń uczestnicy będą mieć możliwość tworzenia i rejestrowania utworów słowno-muzycznych w 4-godzinnych blokach, wespół z zaproszonymi gwiazdami i producentami – w tym roku skład gości specjalnych zasilą m.in.: Maria Peszek, Leszek Możdżer, Łona, Zohar Fresco, Czesław Mozil, Mela Koteluk, Bovska, Alicja Janosz, Tomek Lipiński, Cezik, czy Michał Szpak.

 

Celem imprezy jest jednak nie tylko tworzenie, ale przede wszystkim dzielenie się doświadczeniami twórczymi i nawiązywanie muzycznych przyjaźni. To także poszerzanie wiedzy na temat aktualnego rynku muzycznego, podnoszenie poziomu świadomości w zakresie prawa autorskiego, popularyzowanie działań twórczych w kooperacji z innymi twórcami, oraz wzbudzanie aktywnego uczestnictwa w działaniach związanych z kulturą muzyczną. Na uczestników czekają:
– profesjonalne studia nagrań,

– doświadczeni producenci,

– goście specjalni: Maria Peszek, Leszek Możdżer, Łona, Zohar Fresco, Czesław Mozil, Mela Koteluk, Bovska, Alicja Janosz, Tomek Lipiński, Cezik,

– prelekcje na temat prawa autorskiego,

– prezentacje najnowszych nowinek technologicznych z zakresu sprzętu nagraniowego,

– panele dyskusyjne o szeroko pojętej branży muzycznej,

– noclegi i przepyszne wyżywienie na miejscu wydarzenia.

 

CZAS

11-18.09.2022 r.

MIEJSCE

Zakopane, Dom Pracy Twórczej Stowarzyszenia Autorów ZAiKS „Halama” i „Orlik”

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

https://www.songwritingcamp.pl/formularz2022/

VIDEO MINIONYCH EDYCJI:

https://www.songwritingcamp.pl/wideo/

WWW

https://www.songwritingcamp.pl/

FB

https://www.facebook.com/SongwritingCampZAiKS

IG

https://www.instagram.com/songwritingcampzaiks/

Skomentuj