Targi Pracy NETWORKPOWER

Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej wspólnie z Fundacją OPTEA zapraszają na kolejną edycję Targów Pracy NETWORKPOWER, które odbędą się 16 października br. (czwartek) w godz. 9:00 – 15:00 w Centrum Dydaktyczno-Sportowym Politechniki Rzeszowskiej – ul. Poznańska 2a.

Oficjalne otwarcie nastąpi o godz. 9:00

Targi Pracy są doskonałą okazją zarówno dla firm poszukujących kandydatów, jak i dla osób zainteresowanych nowymi możliwościami zawodowymi. Firmy podczas Targów Pracy będą mieć kilka tysięcy ofert pracy dla studentów i absolwentów uczelni, ale także dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Rzeszowa i regionu. Wśród firm, które będą dostępne na Targach Pracy są m.in.

  1. ORLEN Technologie S.A.
  2. ORLEN Południe S.A.
  3. Mostostal Warszawa S.A.
  4. FIBRAIN Sp. z o.o.
  5. Primost Południe Sp. z o.o.
  6. Kronospan Mielec Sp. z o.o.
  7. Solvera Gaweł Technology S.A.
  8. WOD-BUD Sp. z o.o.
  9. Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa
  10. PZL-Świdnik S.A.
  11. MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.
  12. SK Nexilis Poland Sp. z o.o.
  13. Aero Gearbox International Poland Sp. z o.o.
  14. Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
  15. Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.
  16. KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o.
  17. VINCI Construction Sp. z o.o.
  18. BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
  19. Ryanair Engineering (Buzz Polska Sp. z o.o.)
  20. Deloitte Polska Sp. z o.o.

W ramach wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach w przygotowaniu CV, a także w Kolażu Kół Naukowych Politechniki Rzeszowskiej – będzie to okazja do poznania aktywności kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej, czyli zobaczyć ich projekty, a także porozmawiać ze studentami oraz znaleźć inspirację do własnego rozwoju i współpracy.

Udział w Targach Pracy jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej wydarzenia.

Skomentuj