THE DOORS – „The Singles”

Półwiecze od premiery debiutanckiej, imiennej płyty legendarnej formacji The Doors, wypada w 2017 roku. Dla uczczenia tego jubileuszu ukazuje się w zremasterowanej formie na dwóch płytach kompaktowych wspaniały zestaw singli, jakie ukazały się na rynku amerykańskim.
„The Singles” zawiera w sumie 44 piosenki, w tym również wersje mono oraz nagrania koncertowe. Na kompilacji znajdują się utwory z wszystkich sześciu studyjnych płyt The Doors, w tym wszystkie evergreeny zespołu, z „People Are Strange”, „Love Her Madly”, „Riders On The Storm, „Hello, I Love You”, „Touch Me”, „Light My Fire”. Składanka zawiera też parę singlowych kompozycji, wydanych już po śmierci charyzmatycznego frontmana The Doors, Jima Morrisona. (np. „Tightrope Ride”).
THE DOORS – „The Singles” 7” Box Set
Limitowany do 10 tys. kopii wspaniały zestaw wszystkich singli grupy The Doors, jakie ukazały się na rynku amerykańskim, w formacie siedmiocalowych płytek winylowych. W pudełku o nazwie „The Singles” znalazły się małe płytki, będące wiernymi replikami singli, jakie ukazały się między 1967 a 1971 rokiem.

Na kompilacji znajdują się utwory z wszystkich sześciu studyjnych płyt The Doors, w tym wszystkie evergreeny zespołu, z „People Are Strange”, „Love Her Madly”, „Riders On The Storm, „Hello, I Love You”, „Touch Me”, „Light My Fire”. Składanka zawiera też parę singlowych kompozycji, wydanych już po śmierci charyzmatycznego frontmana The Doors, Jima Morrisona (np. „Tightrope Ride”).

Skomentuj