Tomasz Lewandowski trenerem roku Lotto Superligi

Tomasz Lewandowski,  zawodnik Fibrain AZS Politechnika Rzeszów,  został trenerem roku Lotto Superligi Tenisa Stołowego w plebiscycie „Diamentowej Rakietki”.

Zawodnik Fibrain AZS Politechnika Rzeszów zdeklasował rywali Tomasza Redzimskiego (Dartom Bogoria) i Kamila Dziukiewicza (Kolping FRAC).

Jest to dla mnie pierwsze wyróżnienie w roli trenera. Przeważnie nagrody odbieram jako zawodnik. Cieszę się, że moja praca została doceniona i zauważona. Nasz klub z sezonu na sezon bardzo mocno się rozwija, mamy coraz więcej lig, zawodników, zawodniczek i amatorów przychodzących na treningi. Czasami brakuje nam miejsca na sali, co bardzo cieszy – mówi Tomasz Lewandowski.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 23 stycznia w Warszawie podczas Diamentowej Gali Tenisa Stołowego. Wydarzenie było okazją do podsumowania sukcesów polskich tenisistów stołowych w 2018 roku oraz wręczenia nagród najwybitniejszym sportowcom.

Tomasz Lewandowski chciałby, żeby w nowym sezonie drużyna Fibrain AZS Politechnika Rzeszów trzymała się blisko czołówki. Jak mówi, środek tabeli jest adekwatny do aktualnego składu personalnego. Zawodnik indywidualnie będzie bronił tytułu Mistrza Polski w grze podwójnej i brązowego medalu w grze mieszanej.

Skomentuj