Z czym kojarzy się Radio Centrum

W ramach styczniowej mini sondy  dowiedzieliśmy się z czym kojarzy się Wam nasza rozgłośnia.
Za wszystkie wypowiedzi –  DZIĘKUJEMY :-) Są one dla nas niezwykle cenne.
Anna Grygiel
 Anna Grygiel  :) Radio Centrum? Jest muzyczne, artystyczne, rozrywkowe, odlotowe. Jest kultowe, zabawowe, fajne i niebanalne. Uczy, bawi, zaskakuje i konkursów nie żałuje. Bawi, śmieszy i pocieszy. Takie mam tu skojarzenia: każdy słuchacz Was docenia!
Andrzej Warchoł
Andrzej Warchoł Każdy człowiek o szczęśliwym i zdrowym życiu marzy a Radio Centrum z tym co najlepsze mi się kojarzy .Nie raz przy przebojach zespołu Queen rzewnie płaczę i wiem ,że Radio Centrum nigdy nie zejdzie na dalszy plan bo trzyma nad nim sztamę Andrzej
Kinga Kuźniar
Kinga Kuźniar  Radio Centrum zawsze kojarzy mi się z „moją” Politechniką i akademikiem Ikar…tym najwyższym łatwo rozpoznawalnym. Tak więc łatwo się nie ukryjecie. Jesteście widzialni! Do tego słyszalni eterze bo na 89 FM płynie świetna muzyka o każdej porze nie tylko dla studentów. Absolwenci Was nie zostawiają i cały czas słuchają.
Katarzyna Rzegocka
Katarzyna Rzegocka Radio Centrum kojarzy mi się z najlepsza alternatywą w Internecie.Muzyka ktora jest tam grana jest dostosowana do wszystkich zarówno do studentów ,młodzieży jak i starszych osob.

 

Anna Głąb
Anna Głąb Radio Centrum Rzeszów to fajna muzyka przy której można fajnie spędzać czas, w samochodzie droga płynie szybciej, jeśli chodzi o informacje to zawsze na bieżąco, potraficie zaskakiwać i doskonale umilić wolny czas

 

Grażyna Rusin
 Grażyna Rusin  Radio Centrum słucham od każdego rana to z nim zaczynam dzień tak samo jak z kubkiem kawy z mleczkiem, to moje ulubione radio, dzięki któremu mam najświeższe informacje z pierwszej ręki o Polsce i o całym świecie, rzetelne i profesjonalne, najlepsze hity i przyjemne głosy redaktorów dla mojego ucha :)
Rozalia Ciupa
Rozalia Ciupa  Radio Centrum 89.0 FM Rzeszów przypomina mi najlepszy okres laby letniej, zawsze wprowadza i nakręca mnie w nastrój pozytywny. Tu każdy odnajdzie coś dla siebie.

 

Agnieszka Świniuch
Agnieszka Świniuch Radio Centrum to zawsze rewelacyjna muza , miłe spędzony czas, exra zabawa w gronie znajomych. I w razie potrzebne by terapia uspokajajaca.
Beata Nawrot
Beata Nawrot Radio Centrum Rzeszów to super spędzony czas z extra muzą ciekawymi informacjami , Politechniką itp .Każdy znajdzie coś dla siebie relaks gwarantowany i cały dzień udany :)

 

Weronika Sara Kulik
 Weronika Sara Kulik Radio Centrum kojarzy mi się z Politechniką RZeszowską, muzyką, fajnymi audycjami, z okiem na lokalną społeczność oraz z ciekawymi konkursami
Dorota Kalinowska
Dorota Kalinowska Radio Centrum kojarzy mi się z muzyką odpowiednią do mojego gustu i dobrą informacją.

 

Sabina FK
Sabina FK Radio Centrum kojarzy mi się z Centrum sieci informacji, dobrej muzyki ,wydarzeń i zapowiedzi ,każdy słuchacz znajdzie w Nim coś dla siebie :)

 

Agnieszka Grabowska
Agnieszka Grabowska Radio Centrum kojarzy mi się z dobrą muzyką, dobrą zabawą i pozytywną energią, aktywnością środkiem ciekawych wydarzeń i… rowerami.
Rafał Drewnowski
 Rafał Drewnowski Radio kojarzy mi się z życiem studenckim :) Radio Centrum najczęściej towarzyszylo naszej grupie podczas wieczornych spotkań gdzie się uczyliśmy (i nietylko). Zawsze aktualne (choć czasem zbyt skromne informacje) ale za to muzyka rewelacja! Nigdzie takZobacz więcej
Krzysztof Kostkiewicz
Krzysztof Kostkiewicz Znam Was z jazdy samochodem i uwielbiam Was słuchać. Zarówno muzyka , jak i audycje są dla kierowców umilaczem trasy Z Wami szybciej i przyjemniej wraca się do domu.

 

Adrianka Adrianka
Adrianka Adrianka Radio Centrum ma już tyle lat ja wręcz nie wierzę bo to najlepsza alternatywa w moim eterze .Tutaj reklam drażniących uszy ludzkie co minutę się nie emituje a ja dzięki temu Radiu Centrum radość życiową zyskuje .Nawet gdy mnie depresja atakowała to ta Zobacz więcej

 

Anna Zierold
 Anna Zierold Radio Centrum kojarzy mi się z fajnymi audycjami i muzyką która wpada w ucho ,zarówno dla młodych i starszych :)
Jolanta Padyasek
Jolanta Padyasek Radio Centrum kojarzy mi się z moją młodością towarzyszyło mi w pierwszej pracy jak miaam 18 lat .Juz wtedy uwielbiałam was słuchać i chodź minęło już trochę latek dalej was bardzo lubię 😊
Krystyna Hogendorf
Krystyna Hogendorf A radio centrum kojarzy mi się z z przesympatycznymi ludźmi,którzy w nim pracują i z fajnymi konkursami😜

 

Ewelina Sądej
Ewelina Sądej 😉 Osobiście radio Centrum kojarzy mi się najbardziej z pewnym konkursem i przygodami, które w związku z nim miały miejsce 😉

 

Kasia Leja
Kasia Leja Radio Centrum jest pieszczotą dla mojego ucha, ponieważ słucha ono nie tylko świetnych piosenek, ale także uczy, bawi i niesie wieści z mojego regionu. :)

 

Łukasz Luka
Łukasz Luka Z EpiCentrum, a w niedzielę z poranną kawą w łóżeczku i Bazą Ludzi z Mgły i zaspanym jednym otwartym okiem żony.
Małgorzata Strzałkowska
 Małgorzata Strzałkowska Radio Centrum kojarzy mi się z dobrą zabawą, muzyką i świetnym kontaktem prowadzących ze słuchaczami.
Małgorzata Strzałkowska
Małgorzata Strzałkowska nie chcę edytować komentarza, więc dopiszę jeszcze, że dzięki Wam zdałam śpiewająco maturę 😉 no i mam DejaVu 😉

 

Anna Kaczor
Anna Kaczor  Radio Centrum kojarzy mi się z czymś nowym, nieznanym, co będę pomalutku poznawać, zagłębiać, a może i darzyć większym uczuciem :) Się okaże puki co Was dopiero odkryłam :)

 

Renata Broda
Renata Broda Radio Centrum to dla mnie DA IKAR rok 1998 i najlepsze imprezy życia 😁
Nawet zdarzyło mi się nagrywać poranny budzik 😉
Brak Brak
Brak Brak Radio Centrum to świetna zabawa a pierwsze skojarzenie to STUDENCI! ,

 

Joanna Magdalena Walczyk
Joanna Magdalena Walczyk Radio Centrum kojarzy mi się z fajną muzyką, z fajną zabawą Radio Centrum jest dla każdego zarówno dla młodych ludzi jak i tych starszych.

 

Adriana Bugiel
Adriana Bugiel
Radio Centrum kojarzy mi się z okiem na lokalną społeczność , wyjściem do niej oraz sprostaniu oczekiwań które wyznacza

 

Adriana Schenk
Adriana Schenk Radio Centrum kojarzy mi się z odlotową muzyką, fajnymi audycjami. To radio dla młodszych i starszych. Otwarte na wszelkie sprawy.

 

Sylvia Orzechowska
Sylvia Orzechowska  Radio Centrum kojarzy mi się z najlepszą muzyką i z wyjątkowymi chwilami przy muzyce, która mnie odpręża i wprawia w cudowny nastrój.

 

Barbara Pawlik
Barbara Pawlik Radio Centum kojarzy mi sie z tym co fajne aktualne przebojowe i moc tajemniczości sie chowa bo to radio wyjątkowe odlotowe i moc niespodzianek w nim Sie chowa
Marta Bury
Marta Bury Radio Centrum kojarzy mi sie z dobra muzyka,kultura,rozrywka i sportem. Emanuje pozytywne emocje i fantastycznie umila dzien.

 

Zdzisława Imianowska
Zdzisława Imianowska Radio Centrum kojarzy mi się z najlepszą muzyką na każdy dzień,

 

Justyna Tomasz Mor
Justyna Tomasz Mor Radio Centrum kojarzy mi się z centrum rozrywki i najlepszej muzyki.
Basia Sroka
Basia Sroka :) Radio Centrum kojarzy mi się z piosenkami na życzenie gdzie miałam ulubione piosenki pamiętam pierwsza piosenkę jaka zamówiłam u Was

 

Rafał Miotk
Rafał Miotk Radio Centrum – Prawdziwa Muzyka, a nie jakieś pierdu pierdu brzdąkanie i stękanie. (2) :)

 

Grażyna Stok
Grażyna Stok   Radio Centrum 89.0 FM Rzeszów kojarzy mi się z profesjonalizmem, bo wszystko co Polskie jest wysokiej jakości tak samo jak informacje, plotki, newsy, muzyka, konkursy oraz redaktorzy :)

 

Nikola Michalewicz
Nikola Michalewicz RC kojarzy mi się z Radio Rankiem, który towarzyszy mi od pon. do pi.:)

 

Sylwia Sobierajewicz
Sylwia Sobierajewicz 😊 radio centrum kojarzy mi się z rytmiczną muzyką która wpada w ucho 😀😀

 

Patrycja Wróbel
Patrycja Wróbel Radio Centrum kojarzy mi się z prowadzącymi audycje Trzy po Trzy,

 

Sylwia CZarnobaj
Sylwia CZarnobaj Radio Centrum 89.0 FM kojarzy mi się z dobrą muzyką super jest że Muzyka dla każdego

 

Yoanna Czachor
Yoanna Czachor sluchajac radio centrum zawsze usmiech mam na twarzy;) swietne utwory cenne informacje…dzwiekiem radia waszego sie codziennie racze :)

 

Renata Kmieć
Renata Kmieć Radio Centrum kojarzy mi się z tym co jest zawsze trafione w samo sedno :)

 

Marta Potrzebka
Marta Potrzebka  Radio Centrum jest najlepsze w Polsce, za to bardzo was lubię słuchać.

 

Agnieszka Domagalska
Agnieszka Domagalska Radio centrum najlepsze przeboje miło spędzony czas raj dla uszu.  👍😊

 

Basia Safat
 Basia Safat Radio Centrum kojarzy mi się z dobra ,muzyka ktora wpada odrazu w ucho
Nina Królikowska
Nina Królikowska  Radio centrum kojarzy mi sie z dobrą muzyką i jeszcze lepszą zabawą 😀

 

Sylwia Surowska
Sylwia Surowska :) a z czym kojarzy z dobra muzyka 😛 mało oryginalne ale jak uda się to codziennie kawa będzie lepiej smakowała i o Was przypominała

 

Wasilewska Judzia
Wasilewska Judzia  znam głównie z udostępnień moich znajomych , wiele konkursów już widziałam

 

Sylwia Pe
Sylwia Pe Z dobrze naoliwioną maszyną i pysznym deserem, w ktorym idealnie skomponowano słodycz z nutką ożywczego posmaku 😉 :)

 

Ewa Sęderska
Ewa Sęderska Rok 1970,częstotliwość 89,0 Mhz i “Baza Ludzi z Mgły” :) (y)

 

Anna Bendyk
Anna Bendyk z Waszym radiem jest fajna zabawa zarówno dla młodego jak i starego pozdrawiam :)

 

Marek Kawalec
Marek Kawalec , Radio Centrum 89.0 FM Rzeszów kojarzy mi się z atmosferą rodzinna i zaufaniem do tego co słyszę :)

 

Marta Poznańska
Marta Poznańska  jeżeli chodzi o skojarzenia to pierwsze co mi przychodzi …. Rzeszów :-)

 

Renata Puc
Renata Puc z dobrą zabawą, z moimi znajomymi z czasów studenckich, którzy rozjechali się po całym świecie

 

Krzysztof Gajdek
Krzysztof Gajdek  radio kojarzy mi się z audycją EpiCentrum 😉

 

Magdalena Sobieszczyk
Magdalena Sobieszczyk  radio centrum to gwarancja świetnej zabawy i muzyki

 

Joanna Szymańska
Joanna Szymańska  – hmmm, dobra muza, fajne konkursy 😉

 

Aleks Andra Wojciechowska
Aleks Andra Wojciechowska Radio kojarzy mi się z dobrą zabawą :))

 

Justyna Kobryło
Justyna Kobryło Radio Centrum kojarzy mi się z Politechniką :-)

 

Piotr Jaromin
Piotr Jaromin Radio Centrum kojarzy sie z super muzyka i zabawa:)

 

Iwona Pieczonka
Iwona Pieczonka Radio Centrum kojarzy mi się z Politechniką RZeszowską

 

Iwona Walkiewicz
Iwona Walkiewicz Radio Centrum kojarzy mi się z dobrą muzą i świetną zabawą.

 

Kinga Bruderek
Kinga Bruderek  Radio centrum kojarzy mi się z dobra muza i zabawa

 

Agata Skwarek
Agata Skwarek kojarzy mi sie z dziecinstwem przy sluchaniu muzyki

 

Iza Mołczan

Iza Mołczan Dobra muzyka, POZDRAWIAM

Lidia Aleksandra Ciopala

Lidia Aleksandra Ciopala kojarzy mi się z super muzyką

Skomentuj