„Żmijowisko” to cykliczna impreza odbywajca sie od 2007 roku w Bieszczadach w Ustrzykach Górnych na terenie Zajazdu „Pod Caryńską”. Pomysłodawcami oraz organizatorami imprezy są Jacek oraz Sebastian (Zajazd „Pod Caryńską” – carynska.pl) oraz Grzegorz Barć (zespół Żmije – zmije.pl). Celem imprezy jest promocja Bieszczadów, zespołów muzycznych, muzyków solowych oraz twórców ludowych związanych z tym zakątkiem Polski oraz dobra zabawa. Podczas imprezy nie licząc wystpów zespołów muzycznych prowadzone są również inne działania.
https://www.zmijowisko.pl/
https://www.zmijowisko.pl/
JAK ZAWSZE W ZAJEŹDZIE POD CARYŃSKĄ !!!
wstępny plan imprezy:
piątek zagrają:
Delikat/Obirek/Baran, Mariusz Dziob, Grzegorz Barć, Łukasz Majewski, Diabeł Boruta,
sobota zagrają:
Przemek Cet, Inula, Gędzi Chór, Żmije, Strachy Polne,
Patronat – Radio Centrum Rzeszów
JAK ZAWSZE W DRUGI WEEKEND LIPCA !!!
JAK ZAWSZE WSTĘP WOLNY !!!
przybywajcie 
